Wednesday, 26 March 2014

Tavsiye Evi'nde olmak bir Ayrıcalık !!!


Bu yazımda yazmazsam olmaz dediklerimden biri ve belki de benim için en yer dolduranı :) Bu sefer bir Melek olarak katıldığım ve gördüklerimden etkilendiğim ve Türkiye'de ilk defa karşılaştığım bu etkinliği sizlerle de paylaşmak istedim.
Çoğu kadın evine alacağı bir ürün için günlerce internet sayfası dolanır, olmadı alış-veriş merkezlerine tıkılır mağaza mağaza dolaşır, gene olmadı kulaktan kulağa duyduğu bilgi ve başkalarının deneyimleri ile bir çıkarımda bulunmaya çalışır ki, o da eğer kişi bunlara inanarak yada itibar edecekse bir işe yarar. Eğer çok daha detaycı ve sağlamcı iseniz bu yollarla da bir şey almak bazen kahra dönüşür çoğumuz için.
Daha önceden söylerseler, herhalde bir düşünüp duraklardım "Ne demek şimdi bu diye"... Bugün yaşayınca öğrendim ki, görerek, deneyerek, bire bir bilgi alarak, başka gözlemcilerle de değerlendirme yaparak bir karar almanız sizlere çok daha başka bir konfor sunuyor.
Bu yüzden herkese bir tavsiye; mutlaka Tavsiye Evi ile tanışmalısınız.... :)


Tavsiye Evi; burada olmak gerçekten bir ayrıcalık diyorum çünkü burası eviniz gibi bir yer, içinde dostlarınız var, sıcacık bir kahve içip, sohbet edebileceğiniz ve yeni çıkan ne varsa birebir deneyimleyip fikir sahibi olup, arzu ederseniz de evinize alabileceğiniz imkanları sunan bir yer…

Tavsiye Evi Nedir? Derseniz de…

 Tavsiye Evi bir Tavsiye Kanalı projesi. Türkiye’deki ilk ağızdan ağıza pazarlama ajansını kuran WOMM (Word of Mouth Marketing)’un öncüsü Renan Tavukçuoğlu’nun geliştirdiği, Reklamcı ve Girişimci Erdem E. Tavukçuoğlu ile birlikte hayata geçirdikleri yeni bir mecra.

Evin temel misyonu teknolojiyle iletişimi birleştirerek markaları kadınlar ile buluşturmak. E-mail Marketing, WOMM, Online Research, Event Marketing, Social Media Marketing, Community Management, Broadcasting hatta Outdoor çalışmalarını tek başına bünyesinde toplayan bu ev, içindeki markalarıyla da göz dolduruyor.

2013 Ekim ayında kapılarını açan bu güzel evde, her şey yeni ve tamamıyla gerçek! Evlerinizin sıcak ortamından hiçbir farkı yok. Evdeki her şeye dokunabilir ve her şeyi deneyebilirsiniz. Üstelik bu harika ev Türkiye’nin öncü markaları ile döşendi. Mutfakta Hafele, Franke,Tefal ve Kütahya Porselen, Buzdolabı Migros ürünleri ve Dimes meyve suları ile dopdolu, salonda Evmanya, Kütüphane’de Doğan Kitap, banyolarda Vitra, çocuk odasında Joker, TV’de D-Smart, Aydınlatmada Viko, dijital teknolojide Panasonic,Tavsiye Evi’nde Melek Kanatlı Özel Yapım Duvarıyla gerçek deneyimler için meleklerini bekliyor!


Bu ayrıcalıkları benimle ve evdekilerle birlikte yaşamak içinde;


Tavsiye Evi için tüm kadınlar birer melek. O yüzden adları Tavsiye Melekleri. Tavsiye Evi’de Tavsiye Melekleri’nin buluşma noktası! Bu güzel evin kapıları harika enerjileriyle gelen bütün melekler için açık. Her etkinlik sadece 10 Tavsiye Meleği ile davet üzerine yapılıyor.

Bu yüzden eve katılmak için davetiye almak gerekiyor. Nasıl mı? Çok kolay. Hemen www.tavsiyekanali.com adresine girip melek üye formunu doldurman yeterli.

Daha fazla bilgi için www.tavsiyeevi.com adresini tıklayın.
 Buradan da Gizem Sakallı (Tavsiye Evi Etkinlik Yöneticisi) ve Renan Tavukçuoğlu'na (Tavsiye Evi Kurucu Ortak) selam olsun. İyi ki tanıdım sizleri ve iyi ki varsınız :)

Sevgiyle ve esenlikle kalın....
Şuh-i Fidan
 
 

5 comments:

 1. Bizi ayrıcalıklı yapan Meleklerimiz!:) Tavsiye Evi'ni ne de güzel anlatmışsın, biz senin gibi bir meleği tanıdığımıza çok memnun olduk :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ne gördüysem ne yaşadıysam bire bir anlatmak istedim ve paylaştıkça çoğalmanın verdiği hazzı birlikte yaşayalım istedim. Ben de sizleri tanımış olmaktan ve Tavsiye Evi'nde olmaktan gerçekten büyük bir mutluluk ve keyif aldım ayrıca da memnun oldum. En kısa zamanda yeniden birlikte olmak dileğiyle....
   Sevgiler,

   Delete
 2. Fidan'cım, melekliğin hayırlı olsun :)
  Seni bir mime davet ediyorum:
  http://benimtatlihikayem.blogspot.com.tr/2014/03/mimlendim.html
  Bir de ben soru ekliyorum bu mime, blogunun adının anlamı ne diyerek onu da yazında anlatırsın :)
  Sevgiler
  Yeliz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yeliz'cim merhaba, öncelikle beni düşünüp, mimlediğin için teşekkür ederim. Çok da hoşuma gitti, güzel şeylerde oluyormuş dedim :) Sana söz en kısa zamanda ek soruyla geri dönüş yapacağım.
   Öpüyorum çok, Sevgiler....
   Fidan

   Delete
  2. Yeliz'cim selam,

   Geç de olsa MİMİ'ni cevapladım. Ayrıca ben de Özge'nin Oltası'nı mimledim. Bu mim artık sürer de böyle gider sanırım :)

   Sevgiler,
   Fidan

   Delete